Zaproszenie do programu "Finanse Mają Się Zgadzać"

By in ,
323
Zaproszenie do programu "Finanse Mają Się Zgadzać"

Czy uważacie, że edukacja ekonomiczna jest potrzebna? Czy warto przekazywać wiedzę o finansach naszym dzieciom, tym młodszym i tym starszym? My uważamy, że na taką naukę zawsze jest odpowiedni czas, dlatego serdecznie zapraszamy rodziców i nauczycieli do wzięcia udziału w programie edukacji ekonomicznej dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.

Program składa się z serii filmów kierowanych do różnych grup wiekowych, a w każdym z nich wyjaśnione zostają zagadnienia z zakresu ekonomii. A gdy o trudnych tematach opowiadają dzieci, robi się naprawdę wesoło ?

Program „Finanse mają się zgadzać”, bo o nim mowa, powstał we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Jego celem jest wprowadzenie dzieci do trudnego świata finansów oraz wyjaśnienie, na czym ten świat właściwie polega. Projekt powstał także z myślą o rodzicach i nauczycielach, którzy chcieliby w prosty, przystępny i przyjazny sposób wytłumaczyć swoim dzieciom „o co właściwie chodzi z tymi finansami”.

My jesteśmy zauroczone odważnymi, mądrymi, młodymi ludźmi, którzy wzięli udział w projekcie, tym bardziej zachęcamy, abyście przyłączyły się niego Wy i Wasze dzieci ?

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *