Lifestyle, Okiem prawnika, Praca, Rozwój osobisty i zawodowy

WordPress dla niewtajemniczonych – warsztaty dla Mam w Krakowie

Tworząc stronę internetową, trzeba zadbać o wiele rzeczy. Tworząc stronę samodzielnie, trzeba być omnibusem w wielu aspektach technicznych i e-marketingowych. W większości tych spraw WordPress potrafi znacząco uprościć pracę. Nie zmienia to jednak faktu, że do tworzenia i administrowania stroną internetową potrzeba wielu umiejętności. O różnych aspektach powstawania strony internetowej będziemy rozmawiać podczas szkolenia, gdzie większość czasu przeznaczymy na sprawy zgłaszane przez uczestników.

Po około 30 minutowym wstępie na temat funkcjonowania WordPressa, odbędzie się część w stylu “100 pytań do”, gdzie będziemy rozmawiać o wszystkich zagwozdkach i wyzwaniach stojących przed właścicielem WordPress-owej strony internetowej. Na wszystkie pytania uczestników postara się odpowiedzieć Dariusz Grochocki, WordPress developer.

Prowadzący: Dariusz Grochocki – specjalizuje się w tworzeniu motywów dla WordPress-owych stron (Gronix.pl), wykorzystuje WordPressa do tworzenia zaawansowanych platform (np. Nojobnofun.pl, Eventon.click). Zaangażowany w Stowarzyszenie “Absolwenci na walizkach”, organizator Nocy Szkoleń.

Warsztaty odbędą się 28 lutego 2018 r. o godz. 11.00 w Klubie Rodziców w ARTzonie OKN, os. Górali 4, Kraków. Zapraszamy oczywiście wraz z dziećmi!

Na szkoleniu obecna będzie Adrianna Sołtys (Adrianna Sołtys Photography), która w trakcie spotkania będzie robić zdjęcia reportażowe. Sfotografuje również mamy z maluszkami.

Wstęp: 1zł/spotkanie.

Zapisy na warsztaty: k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

Leave a Reply