Wielka Wymiana Kontaktów w Krakowie!

By in , ,
53
Wielka Wymiana Kontaktów w Krakowie!

Dziś, czyli 26 marca 0 godzinie 17.30 odbędzie się Wielka Wymiana Kontaktów, a w ramach niej rozmowy, spotkania oraz wykłady ekspertów. Oczywiście nie może nas tam zabraknąć!

Program wydarzenia:

17:30 – 18:30 – wymiana kontaktów cz.1
18:30 – 19:00 – „Strategia a dochód w firmie” – Anna Kupisz-Cichosz
Jak zbudować strategie rynkową, a aby osiągnąć zaplanowane przychody na 2018
19:00 – 19:30 – „Skuteczne strategie inwestowania w nieruchomości” – Tomasz Stawiarz
19:30 – 21:00 – wymiana kontaktów cz. 2

Prelegenci:

ANNA KUPISZ

Współwłaścicielka i Partner Zarządzający w Softway Ltd., Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu, Doradca zarządu w jednej ze spółek inwestującej w nieruchomości, ekonomista, negocjator, coach, psycholog. Autorka książek „Własna Firma dla Pań, krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja pasja, moją firmą”. Inspiruje, wspiera oraz pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując z nimi nad przekonaniami utrudniającymi im jej wdrożenie. Jest pomysłodawczynią inicjatywy Firma jest Kobietą, w ramach której dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą i doświadczeniem z budowania firm ale też mnóstwem energii do działania. Pomogła rozwinąć firmy ponad 100 kobietom, z ponad 500 konsultowała rozwój ich biznesu.

TOMASZ STAWIARZ

Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną.
Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

Wydarzenie odbędzie się w Pauza In Garden przy ul. Rajskiej 12.

Informacje pochodzą ze strony wydarzenia Wielkiej Wymiany Kontaktów na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2104241846476631/

Zapisz się na newsletter, żeby być na bieżąco i otrzymywać specjalne oferty dla subskrybentów!

_______________________

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *