Natalia Dragosz

Natalia Dragosz

event manager

PROFILE

Natalia od 15 lat zajmuje się profesjonalnie wszelakimi działaniami w szeroko rozumianej branży rozwoju osobistego. Pełniła funkcje event managera oraz kierownika i koordynatora projektów szkoleniowo-doradczych. Przez kilka lat zarządzała centrum szkoleniowym, dbając o każdy detal organizacyjny i tworząc prawdziwą, domową atmosferę w zespole współpracowników. Z zamiłowaniem zajmuje się artystycznym wykonywaniem kart okolicznościowych, papeterii i innych rzeczy z papieru na każdą okazję.
Jest zakochana w cudownych właściwościach aloesu, z pasją i zaangażowaniem promuje naturalne produkty aloesowe firmy Forever Living Products, budując dla firmy rynek zadowolonych konsumentów. Od dwóch lat buduje również swój własny biznes z marką Forever – motywuje i wspiera swój zespół w rozwoju i stale rozwija nowe grupy partnerów biznesowych, pomagając we wdrożeniu nowego modelu biznesowego osobom chcącym prowadzić swoją własną działalność.
Na co dzień szalona mama dwóch nastolatków, szczęśliwa żona i właścicielka ośmioletniego czarnego Labradora Lobo. Wspaniała, radosna osoba, pełna optymizmu, promieniująca radością i dobrą energią. Przyjacielska, pracowita, ambitna i rzetelna. W fundacji jest odpowiedzialna za animację mediów społecznościowych.