Spotkanie w ramach II Krakowskiego Forum: Biznes – CSR – NGO

By in ,
864
Spotkanie w ramach II  Krakowskiego Forum: Biznes – CSR – NGO

Mimo wakacji i wszechobecnych urlopów prace w naszej Fundacji nie zwalniają tempa. Kilka dni temu odbyło się spotkanie w ramach II Krakowskiego Forum: Biznes – CSR – NGO “CSR i NGO czyli jak zbudować synergię w działaniu”

“Spotkanie to zorganizowane zostało przez Bartłomieja Świstaka Piotrowskiego z fundacji ,,Kraków Miastem Startupów” oraz Kingę Lalowicz z Fundacji “Prawo dla Mam”.

Tematem była współpraca i synergia na linii NGO (organizacje pozarządowe) – CSR (przedsiębiorstwa odpowiedzialne społecznie)- biznes. Po przybyciu na miejsce wydarzenia i powitaniu uczestników, mieliśmy możliwość wysłuchania wystąpienia Magdy Andrejczuk dotyczącego tworzenia ofert dla biznesu przez NGO.

Kulminacyjnym punktem spotkania były rozmowy na 3 tematy: Jakie są oczekiwania na linii biznes-NGO, Jakie korzyści mogą odnieść strony współpracy, Jak ma wyglądać agenda wydarzeń i działań integrujących środowisko NGO i biznesu w Krakowie.

Po długiej i owocnej dyskusji, dzięki której poznaliśmy stosunek stron do takich współprac, pełnej trafnych spostrzeżeń i nowych pomysłów, podsumowaliśmy nasze wydarzenie.

Z pewnością nawiązane relacje, a także pomysły, na które wpadliśmy w trakcie wydarzenia, zaowocują w przyszłości “

Tekst: Grzegorz Ruchała, Zdjęcia: Dominika Stachańczyk

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *