Przedsiębiorcze Mamy - Natalia Kicińska - Antosik

By in ,
302
Przedsiębiorcze Mamy - Natalia Kicińska - Antosik

Kolejną „Przedsiębiorczą Mamą”, która pragniemy Wam przedstawić jest Natalia Kicińska Antosik. Spełniająca się zawodowo architekt i szczęśliwa Mama. Czym się zajmuje i co skłoniło ją, aby wziąć życie we własne ręce i założyć swój własny biznes? Przeczytajcie!

„Nazywam się Natalia Kicińska – Antosik jestem architektem, żoną i mamą 9 letniej Zosi i 7 letniego Stasia. To właśnie narodziny Zosi skłoniły mnie do rzucenia się na głęboką wodę i rozpoczęcia przygody z własnym biznesem – tak powstała www.kreskaarchitekci.pl. Było to najlepsze rozwiązanie, aby z jednej strony móc rozwijać się zawodowo, a z drugiej, poświęcić tyle czasu, ile tylko mogę, moim maluchom. To ja jestem tym rodzicem który ‘zawsze może’. Dzięki własnej firmie rozwijam się w kierunku, który jest najbliższy mojemu sercu, kreuję piękne wnętrza i projektuję architekturę spełniając marzenia moich klientów. Bardzo często projektując wykorzystuję swoje ‘domowe’ doświadczenie – potrafię połączyć styl z ergonomią i funkcjonalnością.

Na co dzień więc spełniam marzenia Inwestorów dotyczące wymarzonej przestrzeni oraz dbam o termosy z jedzeniem swoich dzieci do szkoły;) 

Sposób odżywiania w naszym domu jest bardzo ważny ze względu na trudności ze zdrowiem jakie napotkaliśmy kiedy Dzieci były małe. Zmiana stylu odżywiania ‘uratowała nam życie’ więc po godzinach korzystając z własnego doświadczenia założyłam grupę KobietyRakiety na której z chęcią dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Inspiruję Dziewczyny do dbania o to co znajduje się na talerzu oraz o własną aktywność fizyczną która nierozłącznie związana jest z naszym zdrowiem.”

Natalię znajdziecie również na Facebooku: https://www.facebook.com/natalia.kicinska.7

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *