Przedsiębiorcze mamy - Marta Gargas

By in ,
239
Przedsiębiorcze mamy - Marta Gargas

Poznajcie „Przedsiębiorczą Mamę” Martę Gargas – Trenera Mentalnego, Trenera Structogram, a przede wszystkim #BiznesMamę. Imponujące, na jak wielu płaszczyznach zawodowych osiągnęła sukces Mama trójki chłopców i właścicielka dwóch psów. Co sama mówi o sobie?

„Jestem Certyfikowanym Trenerem Mentalnym i Licencjonowanym Trenerem Structogram Polska, specjalistą w zakresie finansów, absolwentką trzech kierunków studiów wyższych oraz studiów podyplomowych. Ukończyłam zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie zasobami pracy, germanistykę ze specjalnością nauczycielską oraz PR i marketing w internecie. Przez 10 lat pracowałam w korporacjach zdobywając doświadczenie w zakresie obsługi klienta, rekrutacji, budowania i szkolenia zespołów oraz motywowania pracowników. W ogólnopolskich konkursach sprzedaży produktów finansowych osiągałam spektakularne wyniki, niejednokrotnie zajmując miejsce na podium. Uwielbiam kontakt z ludźmi, rozmowy z klientami oraz świat relacyjnej sprzedaży. Pomogłam kilku tysiącom osób w zakresie finansowym i biznesowym. Szybko zrozumiałam, iż aby osiągnąć sukces trzeba wytrwale i mądrze pracować. Na co dzień patrzę na firmy z punktu widzenia pracodawcy oraz pracownika – uczę ludzi międzypokoleniowego dialogu i podpowiadam jak pracować by spełniać się zawodowo.

Cenię sobie rozwój osobisty i świadomą naukę. Jestem prelegentką na wielu konferencjach. W styczniu 2019 wystąpiłam na jednej scenie z Mistrzem Świata Jakubem B. Bączkiem w jego flagowym warsztacie „Roadshow. Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.”.

Od 2013 roku prowadzę własną firmę szkoleniową. W czerwcu i lipcu 2019 przygotowywałam mentalnie męską Reprezentację Polski w siatkówce na siedząco do Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Współpracowałam także jako wsparcie mentalne dla żeńskiej Reprezentacji Polski w siatkówce na siedząco przy jej budowaniu.

Jestem wsparciem mentalnym dla biznesu, sportu oraz rodzin. Wspieram w wydobywaniu drzemiącego w każdym z nas potencjału.

Wydałam kalendarz http://martagargas.pl/index.php/produkt/kalendarz-2021-biznesmama/

Wierzę, że małymi krokami można osiągnąć duży sukces.

Prywatnie jestem mamą trzech chłopców – Wiktora, Aleksandra i Antoniego oraz właścicielką owczarka podhalańskiego o imieniu Zawrat i berneńskiego psa pasterskiego o imieniu Berni. Ponad wszystko stawiam miłość do swoich dzieci i życie rodzinne.

Prowadzę ciepły, pogodny, rodzinny dom, w którym pranie, sprzątanie, prasowanie i gotowanie to codzienność. Kocham spacery po lesie, rowery, taniec, pływanie, aktywny wypoczynek i nasze Tatry.

Marzę by kiedyś zamieszkać w górach. Każdy dzień daje mi możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi mamami. Na bazie treningu Structogram oraz treningu mentalnego pokazuję rodzicom jak uzdrawiać relacje w domu, by każdy chciał w nim po prostu być.”

Martę znajdziecie tutaj:

http://martagargas.pl/

https://www.facebook.com/marta.gargas.5

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *