Przedsiębiorcze Mamy - Ewelina Salwuk-Marko.

By in
138
Przedsiębiorcze Mamy - Ewelina Salwuk-Marko.

Jesteśmy Fundacją wspierającą Mamy, pracującą z Mamami i dla Mam. Podziwiamy wszystkie kobiety, które łącząc macierzyństwo z pracą zawodową spełniają się na każdej z tych płaszczyzn. Tym bardziej inspirują nas Mamy, których przedsiębiorcza postawa motywuje do działań. Dlatego przedstawiamy Wam niezwykłą Kobietę, Mamę i Przedsiębiorczynię.

Ewelina Salwuk – Marko jest redaktor naczelną portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, właścicielką Agencji Kreatywnej Sal-Mar, twórczynią kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Jest także wykładowcą akademickim w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Ukończyła dwa kierunki studiów – strateg komunikacji, PR-owiec
i specjalista od content marketingu. Od lat wspiera polskie marki, propagując idee „wybieram polskie produkty”. Motywuje ludzi do zachowania kultury i etyki biznesowej, która ma dla niej kluczowe znaczenie.

Ewelina jest twórczynią akcji „ Polskie kobiece marki, które warto znać” . Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity.  Branżą internetową zajmuje się od 2009 roku , w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym.  Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i matka.

Otrzymała dwa ważne wyróżnienia – statuetkę „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”.

Niedawno na naszym facebookowym profilu odbyła się rozmowa
z Eweliną, której możecie posłuchać tutaj: https://fb.watch/4N94eFpxTb/.

Ewelinę znajdziecie również na Facebooku https://www.facebook.com/ewelina.goczling

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *