NASZE PROJEKTY

Oto krótki film o nas i o tym co robimy dla Was:

Fundacja prowadzi aktualnie trzy projekty:

PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM

Warsztaty z cyklu PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM, to spotkania dla mam, na które mamy mogą zabrać swoje dziecko. Prowadzone są bezpłatnie, stacjonarnie w Krakowie.

Mamy są mile widziane, także wraz ze swoim potomstwem, w naszej przestrzeni konferencyjnej, dzięki czemu mogą świadomie budować lub rozwijać swój biznes.

Wszystko po to, aby być o krok przed innymi!

Więcej informacji o zrealizowanych już projektach znajdziesz tutaj.

A żeby być na bieżąco z naszymi działaniami zapraszamy do śledzenia fanpage Fundacji na Facebooku oraz do zapisania się na nasz newsletter!

Jednocześnie prowadzimy też kurs on-line na naszej platformie e-learningowej na temat: “Mama wraca do pracy”, dla tych wszystkich mam, które nie mogą być z nami stacjonarnie w Krakowie.

PORADNIA PRAWNA

Ciężko pracujemy, aby ruszyła specjalnie dla Ciebie także PORADNIA PRAWNA! Już dziś działa ona w wersji ON-LINE, dlatego zachęcam pisz do nas z jakimi problemami się spotykasz. My stale poszukujemy specjalistów, aby byli dostępni dla Ciebie w ramach tych działań.

STREFA ROZWOJU DLA MAM

Z myślą o wszystkich mamach, które czują się zagubione w natłoku codziennych zajęć, a także tych, które chcą pozostać aktywne zawodowo, powstała Strefa Rozwoju dla Mam.

Chcemy wspierać mamy w okresie ciąży i macierzyństwa, w czasie, gdy zdecydują, lub nie, o powrocie do pracy, a także wtedy, gdy, pracując, mają wrażenie, że doba jest stale za krótka.

W ramach tych działań funkcjonują: indywidualne porady doradcy zawodowego, możliwość skorzystania z coachingu oraz grup mastermind’owych.

Strefę Rozwoju dla Mam prowadzi Patrycja Smolik – certyfikowany coach.