NASZE PROJEKTY

Oto krótki film o nas i o tym co robimy dla Was:

 

Fundacja prowadzi aktualnie trzy projekty:

 

PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM

Warsztaty z cyklu PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM, to spotkania dla mam, na które mamy mogą zabrać swoje dziecko. Prowadzone są bezpłatnie, stacjonarnie w Krakowie.

Mamy są mile widziane, także wraz ze swoim potomstwem, w naszej przestrzeni konferencyjnej, dzięki czemu mogą świadomie budować lub rozwijać swój biznes.

Wszystko po to, aby być o krok przed innymi!

Więcej informacji o zrealizowanych już projektach znajdziesz tutaj.

A żeby być na bieżąco z naszymi działaniami zapraszamy do śledzenia fanpage Fundacji na Facebooku oraz do zapisania się na nasz newsletter!

PORADNIA PRAWNA

Ciężko pracujemy, aby ruszyła specjalnie dla Ciebie także PORADNIA PRAWNA! Już dziś działa ona w wersji ON-LINE, dlatego zachęcam pisz do nas z jakimi problemami się spotykasz. My stale poszukujemy specjalistów, aby byli dostępni dla Ciebie w ramach poradni.

A jeśli skorzystałaś z naszej pomocy i jesteś zadowolona, a tym samym chciałabyś wspomóc rozwój naszej fundacji i uruchomienie poradni stacjonarnej w Krakowie – dane do dobrowolnej wpłaty znajdziesz w zakładce kontakt.

STREFA ROZWOJU DLA MAM

Z myślą o wszystkich mamach, które czują się zagubione w natłoku codziennych zajęć, a także tych, które chcą pozostać aktywne zawodowo, powstała Strefa Rozwoju dla Mam.

Chcemy wspierać mamy w okresie ciąży i macierzyństwa, w czasie, gdy zdecydują o powrocie do pracy, a także wtedy, gdy, pracując, mają wrażenie, że doba jest stale za krótka.

W ramach tych działań funkcjonują: indywidualne porady doradcy zawodowego, możliwość skorzystania z coachingu oraz grup mastermind’owych.

Strefę Rozwoju dla Mam prowadzi Patrycja Smolik – certyfikowany coach.