Najbliższe wydarzenia w Fundacji

By in , , ,
158
Najbliższe wydarzenia w Fundacji

Wakacje w naszej Fundacji już się skończyły, dlatego wracamy do Was pełne sił i nowej energii!

“Mamo uwierz w siebie”

Już w najbliższą sobotę zobaczymy się z kolejnymi wspaniałymi mamami w ramach spotkania “Mamo uwierz w siebie”. Naszym gościem specjalnym będzie mec. Ilona Przetacznik z Ilona Przetacznik – #Legalny Biznes Online.

Ilona Przetacznik to kobieta orkiestra!

  • Pomaga osobom przedsiębiorczym prowadzić legalny biznes online, podpisywać dobre i skuteczne umowy oraz sprawnie wdrożyć RODO w ich działalności.
  • Ciągle szuka obszarów do poprawy i inwestuję w swój rozwój osobisty i zawodowy. Uważa, że macierzyństwo może w tym pomóc, chociaż nie zawsze jest łatwo. Najlepsze pomysły wpadały jej do głowy podczas… urlopów macierzyńskich.
  • Podpowie swoje metody i sposoby na karierę, rozwój, realizację marzeń i swoich celów, a także pogodzenie tego z celami członków rodziny. Powie co u niej działa, a co nie zawsze. Kim się inspiruje, a czego unika. Jakie ma plany na dalszy rozwój i co może doradzić początkującym mamom, które zaczynają myśleć o firmie podczas urlopu macierzyńskiego.

Zapraszamy wszystkie chętne mamy na spotkanie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie: 21. września o godzinie 10:00!

Krakowski Festiwal Chustowy 2019

Nie masz planów na weekend? To świetnie! Przyjdź do nas na Krakowski Festiwal Chustowy 2019! Pełny opis wydarzenia znajdziesz TUTAJ. Nasza Prezes Fundacji Kinga Lalowicz pojawi się 22.09.2019 r. jako prelegent i będzie opowiadać o prawnych aspektach:
-powrotów do pracy,
-karmienia piersią ,
-możliwości karmienia dziecka mlekiem mamy w żłobku itp.

Zapraszamy w niedzielę 22.09.2019 na godz. 14:00 do LaLoba Care&Activity Beskidzka 30 C

Spotkanie w ARTzona

Jeśli interesują Cię tematy opieki zdrowotnej w czasie ciąży, porodu i połogu, zapraszamy na pierwsze spotkanie po wakacjach w ARTzona. Spotkanie poprowadzi adwokat Aleksandra Kowalewska-Korta z Nasze Fundacji Prawo dla mam. Oczywiście mamy z dziećmi bardzo mile widziane! Wstęp wolny! Do zobaczenia 24 września 2019 r., w godz. 11.00-13:00.

Bądź z nami w kontakcie poprzez nasz fanpage na Facebook’u.

Zobacz także jak pracujemy na Instagramie.

Zapisz się na newsletter po dawkę wiedzy i aby otrzymywać specjalne oferty dla subskrybentów!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *