KULISY KURSU ON-LINE DLA MAM

By in , , , , ,
49
KULISY KURSU ON-LINE DLA MAM

Bycie mamą na etacie – środki prawne ułatwiające życie mam pracujących

To kurs, który od 2016 roku cyklicznie prowadzimy dla krakowskich Mam. Odbył się on w wielu miejscach, ale stale napływały do nas informacje, iż jest więcej Mam zainteresowanych odbyciem takiego szkolenia. Dlatego dzięki dotacji, którą fundacja otrzymała za przyczyną starań naszej wolontariuszki Alicji Magiera-Bąk, niebawem warsztat ten będzie dostępny także w wersji on-line.

Czego się na nim nauczysz?

Powrót do pracy na etat po długiej nieobecności związanej z urlopem macierzyńskim / rodzicielskim nie jest łatwy. Ustawodawca przewidział jednak pewne udogodnienia dla pracujących mam.
Na szkoleniu dowiesz się z jakich przywilejów możesz korzystać w pracy, a także jak wydłużyć czas spędzony z dzieckiem. Przedstawione zostaną obowiązujące przepisy prawa oraz omówione ich praktyczne zastosowanie.
Dowiesz się m.in. jakie prawa przysługują mamom w pracy, kiedy mogą wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy, na jakie stanowisko powinny być przywracane do pracy po urlopach związanych z macierzyństwem, jak mogą zmniejszyć swój wymiar czasu pracy oraz co z tym karmieniem piersią w pracy.
Dzisiaj odsłonić chciałam rąbka tajemnicy jak taki kurs powstaje:

Kto stoi za tym wszystkim?

Kurs ten poprowadzi osobiście Kinga Lalowicz – Prezes Fundacji oraz mecenas Justyna Dębska-Szuszkiewicz. Gościnnie wystąpi Ania z TABAyKA ,za co jej bardzo dziękujemy i zapraszamy oczywiście na jej bloga o macierzyństwie.

Nad technicznymi aspektami powstawania kursu on-line czuwa zawsze gotowa do pomocy Karolina Valim.

Dajcie znać: kto czeka na ten kurs? Już niebawem ruszą zapisy na listę oczekujących.

Bądź z nami w kontakcie poprzez nasz fanpage na Facebook’u.

Zobacz także jak pracujemy na Instagramie.

Zapisz się na newsletter po dawkę wiedzy i aby otrzymywać specjalne oferty dla sybskrybentów.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *