Innowacyjny model biznesowy fundacji Prawo dla mam

By in
87
Innowacyjny model biznesowy fundacji Prawo dla mam

W dniach od 10 do 31 grudnia 2018 roku zapraszamy wszystkich sympatyków fundacji Prawo dla mam​ do udziału w plebiscycie na “Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w ramach Programu FIO – Małopolska Lokalnie Południe​ 2018″ [kad_youtube url=”https://youtu.be/ewcEo1IBYk8” ]

Nasz projekt zakładał organizację dla wolontariuszy Fundacji Prawo dla mam szkolenia z budowania modelu biznesowego oraz doradztwo i wsparcie w procesie wdrażania przygotowanego modelu.
Foto: Andrzej Wieser

W szkoleniu wzięło udział czworo wolontariuszy fundacji, którzy zostali przeszkoleni z zakresu działań marketingowych i biznesowych, dzięki czemu nawiązana została współpraca z firmą szkolącą organizacje społeczne “Social Movers Hub” i z Pauliną Wójtowicz – szkoleniowcem.
Jednocześnie członkowie naszej organizacji:
– zwiększyli wiedzę z zakresu fundraisingu,
– stworzyli dokument z opisem procesu fundraisingowego w organizacji,
– zbudowali model biznesowy dla naszej organizacji.

Plebiscyt

ten, to konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Krakowie w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, edycja 2018”
Uczestnictwo w plebiscycie polega na oddaniu głosu na wybraną przez siebie inicjatywę zrealizowaną w ramach tych działań.
Uczestnik przystępując do plebiscytu może wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e-mail w celach potwierdzenia udziału w Plebiscycie, otrzymania informacji o wynikach Plebiscytu oraz udziału w losowaniu nagród. Głosujący, którzy nie podał swojego adresu email i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie bierze udziału w losowaniu nagród.

Zagłosujcie!

Głosujcie i udostępniajcie dalej:
http://malopolskalokalnie.pl/polnoc/index.php/plebiscyt/krakow.html?view=article&id=242

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *