ABC praw młodej mamy

By in , ,
1008
ABC praw młodej mamy

W gąszczu zmieniających się przepisów ciężko nadążyć z wiedzą o prawach przysługujących mamom. Kancelaria radcy prawnego Justyny Dębskiej wychodzi temu na przeciw proponując serię szkoleń dotyczącą tej tematyki.

Warsztat z prawnikiem – “Prawa młodej mamy” ma na celu przeprowadzenie mam przez gąszcz przepisów prawnych regulujących ich sytuację po powrocie do pracy. W trakcie szkolenia, przedstawione zostaną obowiązujące przepisy prawa oraz omówione zostanie ich praktyczne zastosowanie. Będzie można dowiedzieć się m.in. jakie prawa przysługują młodej mamie w pracy, kiedy może wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy, na jakie stanowisko powinna wrócić w pracy, jak zmniejszyć wymiar czasu pracy czy jak legalnie zatrudnić nianię i nie płacić za nią składek ZUS. Celem szkolenia jest przygotowanie mam na bezstresowy powrót do pracy po urlopie macierzyńskim przy wykorzystaniu w pełni przysługujących im praw.

Prowadzenie:

mec-justyna-debska
Justyna Dębska – radca prawny, specjalizująca się w prawie pracy i w umowach międzynarodowych, przez kilka lat wspierająca Dział Kadr w dużej amerykańskiej firmie działającej w Krakowie, między innymi w zakresie urlopów macierzyńskich.

Pierwsze spotkanie z serii odbędzie się:
http://www.rodzinek.pl/prawa-mlodej-mamy-warsztaty-z-prawnikiem/
Po relację ze szkolenia oraz dodatkową dawkę wiedzy prawnej zajrzyj koniecznie na nasz fanpage na Facebook’u.
Zobacz także jak pracujemy na Instagramie.
Nie możesz skorzystać z proponowanego szkolenia? Potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej? Napisz bezpośrednio do prowadzącej!
 ]]>

9 Comments
  1. Świetna sprawa! Łatwo pogubić się w gąszczu stale zmieniających się przepisów, więc takie szkolenia są na pewno bardzo przydatne! 🙂

  2. Super, też uwazam, że takie szkolenia są niezbędne żeby wiedzieć co i jak… Fajnie też, że są takie strony dla tych, którzy nie mają tyle czasu, żeby w szkoleniu uczestniczyć

  3. Urlopy macierzyńskie jeszcze przede mną ale tyle się słyszy, że po urodzeniu dziecka traci się pracę. Myślę, że bardzo przydatne są takie szkolenia 🙂

    1. Obserwuję, że faktycznie po urlopach związanych z urodzeniem i wychowaniem dzieci kobiety nieraz zaczynają swoje życie zawodowe zupełnie od nowa! Czasami wychodzi im to na dobre, ale czasami jest im po prostu bardzo trudno wrócić do tej aktywności.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *