NASZE PROJEKTY

Oto krótki film o nas i o tym co robimy dla Was:

 

Fundacja prowadzi aktualnie trzy projekty:

 

PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM

Warsztaty z cyklu PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM, to spotkania dla mam, na które mamy mogą zabrać swoje dziecko. Prowadzone są bezpłatnie, stacjonarnie w Krakowie.

Mamy są mile widziane wraz ze swoim potomstwem w naszej przestrzeni konferencyjnej, dzięki czemu mogą świadomie budować lub rozwijać swój biznes.

Wszystko po to, aby być o krok przed innymi!

Więcej informacji o zrealizowanych już projektach znajdziesz tutaj. A żeby być na bieżąco z naszymi działaniami zapraszamy do śledzenia fanpage Fundacji na Facebooku! Tam już pojawiają się informację o nowych wydarzeniach!

PORADNIA PRAWNA

Ciężko pracujemy, aby ruszyła specjalnie dla Was także PORADNIA PRAWNA! Już dziś piszcie do nas z jakimi problemami się spotykacie, a my poszukamy specjalistów z tych dziedzin prawa, aby byli dostępni w ramach poradni. A jeśli jesteś darczyńcą i chcesz wspomóc uruchomienie poradni dane do wpłat znajdziesz w zakładce kontakt.

STREFA ROZWOJU DLA MAM

Z myślą o wszystkich mamach, które czują się zagubione w natłoku codziennych zajęć, a także tych, które chcą pozostać aktywne zawodowo, powstała Strefa Rozwoju dla Mam. Chcemy wspierać mamy w okresie ciąży i macierzyństwa, w czasie, gdy zdecydują o powrocie do pracy, a także wtedy, gdy, pracując, mają wrażenie, że doba jest stale za krótka. Strefę Rozwoju dla Mam prowadzi Patrycja Smolik – certyfikowany coach.